Turniej Narodowy - Narodowe mistrzostwa siatkówki licealnej rozpoczął się 5 stycznia. Udział biorą w nim zwycięskie zespoły Turnieju Wiosennego.
Zespoły rywalizujące[]
- Liceum Karasuno - Prefektura Miyagi
- Akademia Itachiyama - Prefektura Tokio
- Akademia Fukurōdani - Prefektura Tokio
- Liceum Nekoma - Prefektura Tokio
- Akademia Tsubakihara - Prefektura Kanagawa
- Liceum Kamomedai - Prefektur Nagano
- Akademia Tsubakihara (Kanagawa)
- Liceum Techniczne Sarukawa (Ishikawa)
- Liceum Mujinazaka (Oita)
- Liceum Kiyokawa (Kochi)
- Liceum Chikuida (Ibaraki)
- Liceum Eiwa
- Liceum Ohya Tech - Prefektura Hokkaido Pierwszy reprezentant
- Liceum Morikawa - Prefektura Hokkaido Drugi reprezentant
- Liceum Furukata (Fukushima)
- Liceum Mimiya Tech (Mie)
- Liceum Higashihara (Saitamae)
- Liceum Amanoshiro (Okinawa)
- Liceum Kyōzen Tech (Tokushima)
- Liceum Shinta Tech (Shiga)
- Liceum Matsuyama Nishi Shōgyō (Okayama)
- Liceum Takagiyama (Ehime)
- Liceum Chiseki Shōgyō
- Liceum Shiritsu Sakae (Wakayama)
- Liceum Tamamine
- Liceum Minamiyama
- Liceum Senzan
- Liceum Oga Daifu (Aomori)[1]
- Liceum Yagitani (Nagasaki)
- Liceum Yamazaki Tachibana (Kyoto)
- Liceum Kenritsu Yoshinami (Fukui)
- Liceum Kamikawa
- Liceum Byouoka Chuuou (Tottori)
- Liceum Takadani Daiichi
- Liceum Matsukawa Tech (Kagoshima)
- Liceum Inubushi East (Hiroshima)
- Liceum Kikata
- Liceum Fukubayashi - Prefektura Kanagawa Pierwszy reprezentant Kanagawa
- Liceum Ashiyasu Shougyou (Yamanashi)
- Liceum Mineoka (Saga)
- Liceum Hidawa (Gifu)
- Liceum Shiobara (Tochigi)
- Liceum Senami (Niigata)
- Liceum Shirohama (Chiba)
- Liceum Osawa (Iwate)
- Liceum Ajisu (Yamaguchi)
- Liceum Oikawa (Nara)
- Liceum Atsumi (Yamagata)
Rozegrane mecze[]
Runda Pierwsza
- Liceum Karasuno vs Akademia Tsubakihara (2:0 / 25-23, 25-23)
- Akademia Fukurōdani vs Liceum Eiwa (2:0 / 25-22, 25-21)
- Liceum Nekoma vs Liceum Kiyokawa (2:0 / 29-27, 25-21)
- Liceum Kamomedai vs Liceum Chikuida (2:0 / 25-20, 25-18)
- Liceum Techniczne Sarukawa vs Liceum Amanoshiro (2:1 / 20-25, 25-21, 25-19)
- Liceum Higashihara vs Liceum Mimiya Tech (?? / ??)
- Liceum Yagitani vs Liceum Oga Daifu (??/??)
Runda Druga
- Liceum Karasuno vs Liceum Inarizaki (2:1 / 27-25, 16-25, 32-30)
- Liceum Nekoma vs Liceum Techniczne Sarukawa (2:0 / 25-23, 32-30)
- Akademia Fukurōdani vs Liceum Morikawa (2:0 / 28-26, 25-21)
- Akademia Itachiyama vs Nieznane liceum (?? / ??)
- Liceum Mujinazaka vs Liceum Kyōzen Tech (?? / ??)
- Liceum Kamomedai vs Liceum Shinta Tech (?? / ??)
- Liceum Minamiyama vs Liceum Senzan (2:0 / 25-20, 25-19)[2]
Runda trzecia
- Liceum Karasuno vs Liceum Nekoma (2:1 / 25-27, 26-24, 25-21)
- Akademia Fukurōdani vs Liceum Matsuyama Nishi Shōgyō (2:0 / 25-22, 25-18)
- Liceum Kamomedai vs Liceum Takagiyama (2:0 / ??, 25-22)
- Liceum Mujinazaka vs Liceum Chiseki Shōgyō(?? / ??)
- Itachiyama Academy vs Liceum Tamamime (2:0 / 25-18, 25-17)
Ćwierćfinały
- Liceum Karasuno vs Liceum Kamomedai (1:2 / 20-25, 25-22, 23-25)
- Akademia Fukurōdani vs Liceum Mujinazaka (2:1 / 23-25, 25-22, 25-22)
- Akademia Itachiyama vs Liceum Inubushi East (1:2 / 25-22, 20-25, 27-29)
Półfinały
- Akademia Fukurōdani vs Liceum Inubushi East
- Liceum Kamomedai vs Liceum Ichibayashi
Finał
- Akademia Fukurōdani vs Liceum Ichibayashi (2:3 / 18-25, 25-21, 26-24, 23-25,13-15) [3]
Odniesienia[]
<references>